Udostępnij na:
Ładowanie Wydarzenia

Bartoszyckie Lato Artystyczne: koncert zespołu Mietek Folk

13 sierpień

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki szantowej na koncert zespołu Mietek Folk, który odbędzie się w sobotę 13 sierpnia 2022 r. o godz. 19 na placu Konstytucji 3 Maja (starówka). Wstęp bezpłatny!

Od zespołu:
„Nasza muzyka to energetyczna kombinacja pieśni morza, rytmicznego folku, country, a nawet rocka. Wykonujemy piosenkę żeglarską spod znaku czarnej bandery. Piszemy autorskie teksty w morskich klimatach – przewrotne, literackie, zawierające dużą dawkę humoru, często w oparciu o autentyczne wydarzenia z historii nowożytnego piractwa.

Regularnie gościmy na scenach najważniejszych wydarzeń związanych z piosenką żeglarską. Nasz lekki, pozbawiony barier sposób kontaktu z publicznością oraz spora dawka improwizacji są od lat doceniane nie tylko przez widzów, ale także przez gospodarzy tawern, klubów, organizatorów festiwali żeglarskich i eventów firmowych. Najważniejsze jest dla nas jednak to, że rezultatem spotkania publiczności z muzyką Mietek Folk jest zawsze doskonała zabawa.

Nasz dorobek stanowi 5 płyt z autorskimi programami opowiadającymi o piratach. Każda inna, bo tworzyliśmy je na różnych etapach rozwoju artystycznego, ale wszystkie w pełni autentyczne. Kolejne nie mogłyby istnieć bez poprzednich, więc zapraszamy do zanurzenia się we wszystkich nagraniach, ale przede wszystkim, czekamy na Ciebie na koncertach!”

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.
Date:
13 sierpnia
End:
13 sierpnia
Venue
Plac Konstytucji 3 Maja
Adres:
Plac Konstytucji 3 Maja