Koncert uczniów szkoły muzycznej oraz nabór na nowy rok szkolny

Udostępnij na:

W piątek 19 maja br. w Szkole Muzycznej I stopnia w Bartoszycach odbył się koncert uczniów oraz nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024.

Przed widownią złożoną z najbliższych uczniowie zaprezentowali, czego nauczyli się w ciągu ostatnich miesięcy. Wszyscy dostarczyli licznie przybyłym słuchaczom wielu muzycznych wrażeń.

Nabór do szkoły muzycznej wciąż trwa. Kolejne przesłuchania kandydatów odbędą się w budynku szkoły przy ul. Bema 35 (dawne Gimnazjum nr 2) w następujących terminach:

  • 2 czerwca br. (piątek), godz. 17,
  • 3 czerwca br. (sobota), godz. 10.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin rekrutacji i formularz rekrutacyjny, dostępne są na stronie www.szkolamuzyczna.bartoszyce.pl w zakładce „Rekrutacja”. W razie pytań, można także dzwonić na numer telefonu 798 527 256.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Bartoszycach oferuje naukę gry na fortepianie, organach, trąbce, waltorni, klarnecie, akordeonie, wiolonczeli, skrzypcach i perkusji. Lekcje organizowane są dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych.

Nauka w szkole jest bezpłatna, prowadzona przez zawodowych muzyków, pod nadzorem i zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.