Wyniki konkursu na „Kokardę Narodową 2021”

Udostępnij na:

11 listopada 2021 r., podczas miejskich uroczystości patriotycznych w Bartoszyckim Domu Kultury, rozstrzygnięto konkurs na „Kokardę Narodową 2021”. Jego tegoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, w pięciu kategoriach wiekowych wpłynęło prawie 300 prac. Autorzy najlepszych prac odebrali wczoraj dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Lista laureatów w poszczególnych kategoriach poniżej.

dzieci przedszkolne
I miejsce: Kacper Zarzeczny (Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka”)
II miejsce: Zuzanna Ferdycz (Przedszkole Publiczne nr 2)
III miejsce: Emil Lewandowski (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
wyróżnienia: Diana Gowkielewicz (Przedszkole Publiczne nr 2), Łucja Tołoczko (Przedszkole nr 9), Iga Stapel (Przedszkole nr 9), Kacper Krupiński (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4), Aleksandra Parafińczuk (Przedszkole Publiczne nr 2)

uczniowie klas I-III szkół podstawowych
I miejsce: Jan Lewandowski (Szkoła Podstawowa nr 7)
II miejsce: Stanisław Warmke (Szkoła Podstawowa nr 7)
III miejsce: Zofia Morawska (Szkoła Podstawowa nr 7)
wyróżnienia: Dominika Krawczyk (Szkoła Podstawowa nr 3), Maja Bielicka (Szkoła Podstawowa nr 1), Dawid Kosiński (Szkoła Podstawowa nr 4)

uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych
I miejsce: Rozalia Sznitowska (Szkoła Podstawowa nr 1)
II miejsce: Jan Klimaszewski (Szkoła Podstawowa nr 3)
III miejsce: Dawid Wróblewski (Szkoła Podstawowa nr 1)
wyróżnienia: Marcel Kozera (Szkoła Podstawowa nr 7), Lena Wieliczko (Szkoła Podstawowa nr 3), Oliwier Dołowy (Szkoła Podstawowa nr 4), Ksawery Janoszczyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1), Jakub Mokijewski (Szkoła Podstawowa nr 3)

uczniowie szkół średnich
I miejsce: Damian Tumiński (Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1)
II miejsce: Kacper Szwed (Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1)

dorośli
I miejsce: Justyna Jóźwicka
II miejsce: Waldemar Stolarski – Środowiskowy Dom Samopomocy
III miejsce: Julia Szejn (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Integracji Osób Niepełnosprawnych)
wyróżnienia: Damian Rój (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Integracji Osób Niepełnosprawnych), Katarzyna Strzelczyk (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Integracji Osób Niepełnosprawnych)