Koncert online z okazji 689. Urodzin Miasta Bartoszyce

Udostępnij na:

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Kamil Runiewicz zapraszają na koncert online z okazji 689. Urodzin Miasta Bartoszyce
Koncert odbędzie się 17 lutego 2021r. o godz.18:00. Na jego transmisję zapraszamy do TVK BartSat oraz fanpage Bartoszyckiego Domu Kultury lub TVK BartSat.

Wystąpi dla Państwa Jacek Kawalec w programie „MUZYCZNA DUSZA JACKA KAWALCA”

Wyjątkowy i atrakcyjny koncert, który dzięki ponadczasowemu repertuarowi trafia do szerokiej grupy widzów. Jacek Kawalec znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów. Jacek Kawalec, którego umiejętności mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” śpiewa ekstremalnie różnymi głosami wcielając się wokalnie w postaci takich artystów jak Sting, Louis Armstong, Robert Plant, czy Czesław Niemen i wielu innych. Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu w stylistyce do takich wzorców, jak „Kabaret Starszych Panów”, czy „Dudek”.