Na skróty Linki do storn urządu miasta bartoszyce oraz do profili urządu w serwisach społecznościowych.
Najbliższe wydarzenia

Powszechny Spis Rolny 2020. Rolniku, nie czekaj na ostatnią chwilę! Spisz się!

Udostępnij na:

Przypominamy Państwu, że od 1 września do 30 listopada  br. na terenie całego kraju prowadzony jest Powszechny Spis Rolny 2020.

Spis realizowany jest jako badanie pełne, skierowane do gospodarstw rolnych, osób fizycznych oraz osób prawnych i jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Udział w spisie jest obowiązkowy.

Na terenie Bartoszyc, według danych GUS, prowadzonych jest 357 gospodarstw domowych. Z właścicielami gospodarstw, którzy nie dokonali samopisu za pośrednictwem Internetu, skontaktuje się rachmistrz spisowy. Rachmistrz spisowy legitymuje się oficjalnym identyfikatorem wydanym przez Wojewódzkie Biuro Spisowe. Jak zweryfikować rachmistrza? Sprawdź tutaj!

Stanowisko do przeprowadzenia samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego dostępne jest w Urzędzie Miasta Bartoszyce (w godzinach pracy Urzędu) w pok. nr 1, po uprzednim uzgodnieniu terminu z Gminnym Biurem Spisowym.

Na czas realizacji spisu, w celach informacyjnych i interwencyjnych, trwać będą dyżury Gminnego Biura Spisowego. W godzinach pracy Urzędu Miasta Bartoszyce wszelkich informacji uzyskać można pod numerami tel. 89 762 98 50, 89 762 98 53 lub 89 762 98 81. W godzinach popołudniowych (do godz. 20:00) dyżurny dostępny jest pod nr tel. 695 726 831.

Wszelkie informacje na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020 dostępne są na stronie internetowej www.spisrolny.gov.pl

Przypominamy jednocześnie, że Powszechny Spis Rolny trwa do 30 listopada br.

 

 

Galeria Miasta

Tłumacz >>
Skip to content