Akcja „Czad – Cichy Zabójca”. Do wygrania czujniki tlenku węgla

Udostępnij na:

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji „Czad – Cichy Zabójca”. Jej celem jest propagowanie zasad bezpieczeństwa w czasie sezonu grzewczego, zwrócenie szczególnej uwagi na zagrożenia związane z niewłaściwą eksploatacją urządzeń grzewczych oraz ograniczenie zdarzeń związanych z emisją tlenku węgla.

W ramach akcji, 29 listopada o godz. 10:00 w Bartoszyckim Domu Kultury odbędzie się prelekcja z udziałem przedstawiciela Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Podczas prelekcji zorganizowany zostanie quiz, w którym do wygrania będą cztery czujniki tlenku węgla.

Czujnik do wygrania będzie również w konkursie przygotowanym przez gazetę Goniec Bartoszycki. Wystarczy wypełnić kupon konkursowy, który znajdzie w trzech kolejnych wydaniach gazety i dostarczyć go do środy 11 grudnia (g. 15) do redakcji. Spośród kuponów z prawidłowymi odpowiedziami wylosowany zostanie jeden, którego nadawca wygra czujnik.

Dodatkowy konkurs przeprowadzony zostanie na fanpage’u Urzędu Miasta Bartoszyce www.facebook.com/UrzadMiasta.bartoszyce. Pojawią się tam pytania konkursowe. Czujnik tlenku węgla wygra ta osoba, która jako pierwsza udzieli jak największą liczbę poprawnych odpowiedzi.

Szczegółu konkursów znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie.

Czujniki tlenku węgla ufundowane zostały przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego.

 

Do pobrania:

Regulamin konkursów