Konkurs na Kokardę Narodową rozstrzygnięty

Udostępnij na:

11 listopada w Bartoszyckim Domu Kultury rozstrzygnięto konkurs na Kokardę Narodową 2019 organizowany w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Na konkurs wpłynęło łącznie 261 prac. Oprócz laureatów miejsc 1-3 w każdej grupie wiekowej przyznano również wyróżnienia. Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Tegorocznym laureatom gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

Kategoria: przedszkola

I miejsce – Aleksander Ferdycz (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 w Bartoszycach)
II miejsce – Wiktor Abucewicz (Przedszkole Niepubliczne Stokrotka w Bartoszycach)
III miejsce – Aleksander Szymonowicz (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 w Bartoszycach)

wyróżnienia

  1. Wiktoria Maksymiuk (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)
  2. Patrycja Jakubiak (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)
  3. Kaja Bulejak (Przedszkole Publiczne nr 9)
  4. Alicja Zbutowicz-Basak (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
  5. Michalina Jończyk (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
  6. Marika Bucka (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
  7. Pola Kossakowska (Przedszkole Publiczne nr 2)
  8. Laura Koprowska (Przedszkole Publiczne nr 2)
  9. Martyna Szydlik (Przedszkole Publiczne nr 2)
  10. Liliana Matejunas (Przedszkole Publiczne nr 2)
  11. Zuzanna Czajkowska (Przedszkole Publiczne nr 2)
  12. Zuzanna Rzodkiewicz (Przedszkole Publiczne nr 2)
  13. Maria Maksimowicz (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)
  14. Hanna Jóźwicka (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)
  15. Dominik Kościuk (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
  16. Maciej Korejwo (Przedszkole Niepubliczne Stokrotka)
  17. Maciej Daraż (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
  18. Adam Zaremba (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
  19. Stanisław Jakacki (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)
  20. Staś Warmke (Przedszkole Niepubliczne Stokrotka)

Kategoria: uczniowie klas I-III szkół podstawowych

I miejsce – Alicja Puszkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 7)
II miejsce – Anna Regin (Szkoła Podstawowa nr 7)
III miejsce – Aleksandra Bukowska (Szkoła Podstawowa nr 1)

wyróżnienia

  1. Aleksandra Szutowicz (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)
  2. Emilia Szczygielska (Szkoła Podstawowa nr 7)
  3. Lena Magun (Szkoła Podstawowa nr 7)
  4. Aleksandra Kaczyńska (Szkoła Podstawowa nr 1)
  5. Michał Barbarowicz (Szkoła Podstawowa nr 7)

kategoria: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych

I miejsce – Weronika Wieczorek (Szkoła Podstawowa nr 1)
II miejsce – Amelia Warmachowska (Szkoła Podstawowa nr 1)
III miejsce – Gabriela Świrko (Szkoła Podstawowa nr 3)

wyróżnienia

  1. Alicja Haściło (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)
  2. Wiktoria Basak (Szkoła Podstawowa nr 3)
  3. Bartosz Kobuszewski (Szkoła Podstawowa nr 3)

kategoria: osoby dorosłe

I miejsce – Monika Grabowska
II miejsce – Anna Czarna – Dzienny Dom „Senior–WIGOR” przy MOPS
III miejsce – Waldemar Chludziński – Warsztaty Terapii Zajęciowej przy SION

wyróżnienia

  1. Katarzyna Mikulska (Środowiskowy Dom Samopomocy)
  2. Wioletta Wrona (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy SION)
  3. Sebastian Gołombiewski (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy SION)
  4. Tomasz Kalinowski (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy SION)