Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Sierpień 2018
Sierpień 25

Zapraszamy na Mistrzostwa Bartoszyc w Pływaniu!

Start:
15:00
Koszt:
------
Miejsce:
ul. Limanowskiego 18,Bartoszyce
Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 25.08.2018 r. na Mistrzostwa Bartoszyc w Pływaniu. Początek zawodów godz. 15:00. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów. 1. Cel zawodów – propagowanie pływania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. 2. Organizator – Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. 3. Współorganizator – Urząd Miasta Bartoszyce. 4. Termin i miejsce [...]
Sierpień 27

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Start:
08:00
Koszt:
------
Miejsce:
,
Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza na Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Czytają dzieci dorosłym oraz dorośli dzieciom, który odbędzie się 26 września 2018 r. o godz. 10:00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP przy ul. Ogrodowej 1A.  
Sierpień 31

Kraina Barcji – III spotkania z muzyką poetycką i autorską

Start:
19:00
Koszt:
------
Miejsce:
,
Serdecznie zapraszamy na III Edycję Bartoszyckich Spotkań Poetycko-Muzycznych pod hasłem KRAINA BARCJI, która odbędzie się 31 sierpnia 2018 (piątek) na letniej scenie BDK! WSTĘP WOLNY! Zaprezentują się dla Państwa dwie wspaniałe artystki Joanna Lewandowska i Joanna Trzepiecińska, a całą imprezę poprowadzi niezawodna Marta Andrzejczyk!
Wrzesień 2018
Wrzesień 8

Narodowe Czytanie 2018

Start:
11:00
Koszt:
------
Miejsce:
,
Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza na Narodowe Czytanie 2018, które odbędzie się 8 września o godz. 11:00 na terenie skweru przy LO im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach. Lekturą Narodowego Czytania na kulminację akcji 8 września 2018 roku jest Przedwiośnie Stefana Żeromskiego.
Wrzesień 8

Konkurs kulinarny “Smaki 3 Kultur” w klimacie zlotowo-biwakowym z Ekonomią Społeczną

Start:
11:00
Koszt:
------
Miejsce:
,
W imieniu organizatorów, Urzędu Miasta Bartoszyce, Stowarzyszenia „Dolina Róż” oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Społeczności i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP, zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym “Smaki 3 Kultur”, który odbędzie się 8 września 2018 r. na terenie Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej przy ul. Korczaka w [...]
Wrzesień 8

VII Sportowo-Rekreacyjny Piknik Rodzinny z cyklu “Dni Osadnika”

Start:
11:00
Koszt:
------
Miejsce:
,
Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP Dariusz Węgrowski zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w VII edycji Sportowo-Rekreacyjnego Pikniku Rodzinnego z cyklu “Dni Osadnika” w klimacie zlotowo-biwakowym z Ekonomią Społeczną. Wydarzenie odbędzie się 8 [...]
Wrzesień 17

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych

Start:
15:00
Koszt:
------
Miejsce:
,
Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się 17.09.2018 r. o godz. 15:00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach (ul. Gen. J. Bema 23).
Wrzesień 22

III Międzynarodowy Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej

Start:
10:00
Koszt:
------
Miejsce:
,
W imieniu organizatorów zapraszamy na III Międzynarodowy Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej, który odbędzie się 22 września 2018 r. o godz. 10:00 w hali sportowej przy ul. Limanowskiego w Bartoszycach. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka w Bartoszycach oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Wrzesień 22

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży

Start:
12:00
Koszt:
------
Miejsce:
ul. Ogrodowa 1A,
Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza 22.09.2018 r. o godz. 12:00 na Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Oddziała dla Dzieci i Młodzieży MBP przy ul. Ogrodowej 1A.
Październik 2018
Październik 13

Koncert Małgorzaty Kulińskiej ,,Wielka sława to żart’’

Start:
15:00
Koszt:
------
Miejsce:
ul. Bohaterów Warszawy 11,Bartoszyce
Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza na koncert Małgorzaty Kulińskiej “Wielka sława to żart”, który odbędzie się 13 października 2018 r. o godz. 15:00 w Bartoszyckim Domu Kultury. Wstęp wolny! W koncercie usłyszą Państwo największe przeboje z oper, operetek i musicali takich jak: ,,Straszny dwór’’, ,,Wesele Figara’’, ,,Don Pasquale’’,  ,,Księżniczka [...]
+ Export Events