Na skróty Linki do storn urządu miasta bartoszyce oraz do profili urządu w serwisach społecznościowych.
Najbliższe wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia

VI runda Mistrzostw Strefy Północnej w Motocrossie

Date:
25 października 2020
End:
25 października 2020
Kategoria Wydarzenie:

W imieniu Stowarzyszenia Klubu Motocyklowego WIRAŻ zapraszamy na VI rundę Mistrzostw Strefy Północnej w Motocrossie, która odbędzie się 25 października 2020 r. na torze motocyklowym w Falczewie. Zawody będą jednocześnie III rundą Warmińsko-Mazurskich Mistrzostw Okręgu w Motocrossie oraz Memoriałem Tomasza Lasoty. Uroczyste otwarcie zawodów zaplanowano na godz. 11:30. Wstęp dla kibiców będzie bezpłatny.

Uwaga! W przypadku utrzymania się czerwonej strefy COVID-19 wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności. 

Wspomnienie o Tomasz Lasocie
Trzy lata temu odszedł od nas Tomek Lasota — członek klubu Wiraż, motocyklista, człowiek oddany duszą i ciałem idei organizacji zawodów motocrossowych na torze w Falczewie pod Bartoszycami.

To Jemu zawdzięczamy obecny kształt toru. Tutaj spędził wiele wolnych chwil, poświęcając swój czas i siły na poprawki trasy oraz treningi z synem.

Pasję do motocrossu zaszczepiał w innych, propagując wszędzie ideę tego sportu. Skromny i pracowity; pojawiał się na torze przed zawodami jako pierwszy, a schodził ostatni.

Mamy nadzieję, że dzięki rozgrywanym tu wyścigom nie zniknie nigdy z naszej pamięci i po raz kolejny Jemu dedykujemy te zmagania.

Galeria Miasta

Tłumacz >>
Skip to content