Na skróty Linki do storn urządu miasta bartoszyce oraz do profili urządu w serwisach społecznościowych.
Ładowanie Wydarzenia

Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Date:
Marzec 4
End:
Marzec 4
Wydarzenie Category:

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 4 marca w Bartoszycach. Wydarzenie organizowane jest w ramach tegorocznych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszym mieście.

Bieg ruszy o godz. 12:00 spod Gminnego Centrum Informacji.  Tam też godzinę wcześniej otwarte zostanie biuro zawodów.  Zapisy do biegu oraz odbiór bezpłatnych pakietów startowych możliwy będzie od godz. 11:00 do 11:50.

Zgodnie z regulaminem bieg jest symboliczny, nie ma pomiaru czasu i zgłoszenie jest bezpłatne. Każdy uczestnik zobligowany jest przebiec cały dystans (1963m). Z chwilą rejestracji/zapisu, każdy uczestnik biegu otrzymuje pakiet startowy bez medalu, który zostanie wręczony z chwila ukończenia biegu. Uczestnik biegu, który otrzymał pakiet startowy, jest zobowiązany do startu w koszulce wydanej w pakiecie. Organizatorzy zapewniają 215 pakietów startowych.

Bieg wpisany został w ogólnopolski kalendarz obchodów niepodległości, którego koordynatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Regulamin biegu dostępny jest pod tym adresem.

 

Galeria Miasta

Tłumacz >>