Na skróty Linki do storn urządu miasta bartoszyce oraz do profili urządu w serwisach społecznościowych.
Ładowanie Wydarzenia

Koncert z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tomasz Stockinger w duecie z pianistą

Date:
Sierpień 1
End:
Sierpień 1
Wydarzenie Category:
Venue
Plac Konstytucji 3 Maja
Adres:
Plac Konstytucji 3 Maja

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Kamil Runiewicz zapraszają na koncert z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia 2021 roku (niedziela) o godz. 20:00, na Placu Konstytucji 3 Maja (Bartoszycka Starówka) wystąpi Tomasz Stockinger w duecie z pianistą.

O Artyście:
“Już nie zapomnisz mnie” – Tomasz Stockinger w duecie z pianistą

Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne – piosenki autorstwa legend: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego – wykonywane były naprzemiennie z żydowskimi szmoncesami, przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora. Sala zaśmiewała się serdecznie z anegdot i żartów Aktora i razem z nim śpiewała “Już nie zapomnisz mnie” czy “Na pierwszy znak”. Tomasz Stockinger pokazał, co oznacza bycie przedwojennym amantem i czarowanie kobiet w stylu Humphreya Bogarta – koniecznie w kapeluszu!

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.
Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Galeria Miasta

Tłumacz >>
Skip to content