Na skróty Linki do storn urządu miasta bartoszyce oraz do profili urządu w serwisach społecznościowych.
Nadchodzące wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia

Kino Sferyczne w BDK

Date:
14 sierpnia 2019
End:
14 sierpnia 2019

Zapraszamy 14.08.2019 r. od godziny 9:00 na kino sferyczne na dzieci. Teren za Bartoszyckim Domem Kultury. Więcej na stronie Bartoszyckiego Domu Kultury.

Kino sferyczne to nowa forma kształcenia dzieci i młodzieży. W trakcie pokazu widzowie oglądają trójwymiarową przestrzeń, która zmienia u odbiorcy wizualne i fonetyczne odczucia. Inspirujące podróże w czasie i przestrzeni, odkrywanie tajemnic fauny i flory a do tego obracający się obraz, tworzą realistyczne widowisko.
Jedną z największych zalet pokazów w kopule jest mobilność. Nasze seanse realizujemy w budynkach i na festynach, rano i wieczorem. Dostarczymy wielu emocji i pogłębimy wiedzę jednocześnie wesoło spędzając czas.

Udowadniamy, że nauka może być ciekawa i interesująca.

  • Widzowie mają możliwość nie tylko biernie oglądać, ale także poczuć się uczestnikami niesamowitych wydarzeń.

  • MB SFERINIS KINAS z jego systemem projekcyjnym, umożliwia dzieciom przyswojenie jak największej ilości informacji. Zapewniamy, że nie jest to tylko “sucha” teoria, gdyż wiadomości są dostarczane widzom nie tylko za pomocą kolorowych efektów wizualnych, niesamowitych efektów dźwiękowych, ale także pod kątem 360°.

  • Naukowcy udowodnili, że wypukły obraz, podobnie jak jasne kolory, ma pozytywny wpływ na ludzki centralny układ nerwowy, a także na stan emocjonalny i fizjologiczny.

  • Filmy wciągają widzów do świata nauki i mają wiele przydatnych informacji edukacyjnych, które są o wiele lepiej przyswajane niż podczas oglądania zwykłego filmu w telewizji lub kinie.

  • Filmy w kinie sferycznym obejmują szeroki zakres nauk: fizycznych, przyrodniczych, historycznych, astronomicznych, technicznych itp.

Wstęp wolny

Galeria Miasta

Tłumacz >>