Na skróty Linki do storn urządu miasta bartoszyce oraz do profili urządu w serwisach społecznościowych.
Ładowanie Wydarzenia

Kalendarz XX Dni Rodziny w Bartoszycach – formularz zgłoszeniowy

Date:
11 maja 2018
End:
15 czerwca 2018
Wydarzenie Category:
Venue
Bartoszyce
Adres:
Bartoszyce,

Tegoroczne Dni Rodziny w województwie upływać będą pod hasłem:  „Rodzina – Dom – Ojczyzna”. Samorząd miejski włącza się w promowanie akcji, która w tym roku przypada w terminie: 11 maja – 15 czerwca 2018r. W związku z tym prosimy  o przesłanie informacji zbiorczej z planowanych działaniach, których celem będzie wspieranie pozytywnego wzorca rodziny (m.in. pikniki integracyjne, festyny, działania sportowo – rekreacyjne, prelekcje, szkolenia itp.). Informację w formie tabelarycznej należy przesłać na adres e-mailowy: ngo@bartoszyce.pl do 9 maja b.r.  Zebrany w ten sposób spis wydarzeń odbywających się na terenie miasta Bartoszyce zostanie umieszczony na plakacie oraz innych materiałach promujących Dni Rodziny.

Gorąco zachęcamy instytucje oraz osoby prywatne do aktywnego włączenia się w organizację Dni Rodziny, które już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń naszego województwa.

Miło nam poinformować, iż w tym roku to właśnie miasto Bartoszyce będzie organizatorem uroczystego zakończenia jubileuszowych XX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny.

Formularz-2018

Galeria Miasta

Tłumacz >>