Na skróty Linki do storn urządu miasta bartoszyce oraz do profili urządu w serwisach społecznościowych.
Nadchodzące wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia

Akcja “Wodoodporni”

Date:
4 sierpnia 2019
End:
4 sierpnia 2019

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 4 sierpnia (godz. 10:00) do wzięcia udziału w wakacyjnej akcji “Wodoodporni”. Tego dnia wstęp na Basen Miejski będzie darmowy.

To dopiero połowa wakacji, a liczba utonięć wciąż wzrasta (od kwietnia aż 246 osoby a w ostatni weekend 14 osób!), dlatego by zwiększyć świadomość i pokazać, jak istotne i bezcenne jest dbanie o bezpieczeństwo na wodzie, drodze i w każdej innej sytuacji dnia codziennego Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej zaprasza wszystkich mieszkańców Bartoszyc i okolic na basen miejski w Bartoszycach na wakacyjny event „WODOODPORNI”.

Tego dnia strażacy pokażą co powinniśmy a czego nie powinniśmy robić nad wodą, jak zachować się kiedy będziemy świadkami tonięcia. Funkcjonariusze Policji Komendy Powiatowej w Bartoszycach pokażą, jak należy dbać o bezpieczeństwo na drodze, a odważni uczestnicy eventu spróbują swoich sił w symulatorach zderzeń i dachowania. Pracownicy bartoszyckiego Sanepidu poinformują o profilaktyce uzależnień od dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych, jak również udzielą cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa podczas wakacji. Atrakcyjnym punktem eventu “WODOODPORNI” jest z pewnością pokaz tresury psów, który zaprezentują funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach. Poza pokazem, dowiecie się, co należy zrobić i jak się zachować, gdy zostaniemy zaatakowani przez psa.

Galeria Miasta

Tłumacz >>