Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2008

Udostępnij na:

Program obchodów Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce ‚2008

30 maja 2008 r. – Piątek

16:00 – Uroczyste otwarcie Dni Regionu Bartoszyce’2008
17:00 – Gość Specjalny Burmistrza Miasta Bartoszyce zespół: „BOYS”
18:30 – Prezentacje artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury
Gwiazdy wieczoru:
21:00 – THE SHOW ( znane i lubiane piosenki zespołu: The Beatles )
22:30 – Światowe przeboje w wykonaniu aktorów z teatru ROMA
23:30 – „Barwy Marzeń” – Widowisko Światła Chemicznego ” NEON SHOW”

31 maja 2008 r. – Sobota

14:00 – Blok artystyczny Klubu Garnizonowego Bartoszyce
17:00 – Prezentacje artystyczne Bartoszyckiego Domu Kultury – występ zespołów wokalnych, solistów, zespołów tanecznych oraz zaproszonych gości z Pionierska, Bagrationowska, Nienburga i Bartoszyc
19:00 – „Rock Wczoraj i Dziś” – koncert zespołów rockowych z Nienburga, Emmabody, Pionierska, Bagrationowska i Bartoszyc
Gwiazdy wieczoru:
21:00 – „ Pudelsi”
22:30 – Teatr Tancerzy Ognia ” Salamandra”
23:00 – Marta Wiśniewska z zespołem „ Mandaryna SHOW”

1 czerwca 2008 r. – Niedziela

14:00 – Zespoły artystyczne GMINY BARTOSZYCE
17:00 – Prezentacje artystyczne Bartoszyckiego Domu Kultury: „Muzyczny Mix”- wystąpią zespoły jazzowe, folkowe, popowe i inne z Bartoszyc i zaprzyjaźnionych miast partnerskich
Gwiazdy wieczoru:
20:00 – Zespół disco dance „ 4 – EVER”
21:30 – „ Tercet Egzotyczny”

Program imprez towarzyszących MDR Bartoszyce 2008

30 maja 2008 r. – Piątek

10:00 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Stadion Miejski im. K.Górskiego ul.Sportowa

16:30 – Indywidualne Zawody w Brydżu Sportowym

31 maja 2008 r. – Sobota

07:30 – Otwarte Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży
09:00 – Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w Ringo – Stadion przy ul. Korczaka „Wembley”
10:00 – VIII Międzyszkolny Plebiscyt na najpopularniejszą książkę pt. „Wybieramy książkę roku” – Oddział MBP ul. Ogrodowa 1A
10:00 – Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn – Boisko przy Jeziorku Miejskim
11:00 – Turniej Miast Partnerskich – Klub Szachowy „Budowlani” ul. Witosa 5
12:00 – Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej – ul.Boh. Warszawy przy Gminnym Centrum Informacji
14:00 – Turniej Teamów w Brydżu Sportowym – Hotel „Bartis”
15:00 – Pokaz Karate Kyokushin – Plac Bohaterów Westerplatte
16:00 – Pokaz gry w paintball – Stadion przy ul. Korczaka „Wembley”
16:00 – Regaty kajakowe „Między kładkami” – kładka przy ul. B. Prusa
16:00 – Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet – Boisko przy Jeziorku Miejskim ul. Kętrzyńska

1 czerwca 2008 r. – Niedziela

05:00 – VI TEAM CUP Drużynowe Wędkarskie Mistrzostwa Regionu – Jeziorko Miejskie ul. Kętrzyńska
09:00 – Konkurencja Eliminacyjna Pucharu Polski Strong Man – przy fontannie Pl.Konst. 3-go Maja
10:00 – Otwarty Turniej w Paintball-u – Lasek TPD
10:30 – Międzynarodowy Regionalny Turniej „Bartów” w Szachach – MDK, ul Boh. Warszawy 9
14:00 – PUCHAR POLSKI STRONG MAN – Stadion Miejski im. K. Górskiego, ul. Sportowa
18:00 – Turniej Arm Wreslingu (siłowanie na rękę) Plac Bohaterów Westerplatte

Inne atrakcje

29.05.2008r. godz. 17:00
IV Powiatowy Konkurs Poetycki „Ścieżki słów”
Wystawa prac plastycznych z pracowni BDK

30.05 – 01.06.2008r. – MBP, ul.Bema 23
Wystawa malarstwa Aureli Wrzeszcz i Tomasza Wiśniewskiego pt. „Pejzaż w malarstwie”
Wystawa prac konkursu plastyczno – literackiego ogłoszonego z okazji Roku Zbigniewa Herberta pt. „Pudełko zwane wyobrażnią”

30.05 – 03.06.2008 r.
Dziecięcy Park Rozrywki (Plac Boh. Westerplatte)
Loterie Fantowe MCOPPS, SION (Plac Boh. Westerplatte)