Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2011

Udostępnij na:

Program obchodów Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce 2011

3 czerwca 2011 – Piątek:

Plac Boh. Westerplatte
9.30 – 12.00 – Bajkowa Parada
BDK
Wystawa fotograficzna – Walerian Kiezik – Hol, wystawa amatorskiej twórczości artystycznej – Sala Kawiarniana
16.00 – Uroczystość nadania tytułów Zasłużonych dla Miasta Bartoszyce
17.00 – Program artystyczny: zespół Domino, Angela Wynar, zespół Refleks, Dorota Kuziak, chór Passionata
Jeziorko Miejskie
16.30 – Mistrzostwa Bartoszyc w plażowej piłce siatkowej kobiet
Pub Labirynt
17.30 – Indywidualne mistrzostwa Bartoszyc w brydżu sportowym
4 czerwca 2011 – Sobota:
Jeziorko Miejskie
8.00 – Otwarte zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce
11.00 – Mistrzostwa Bartoszyc w plażowej piłce siatkowej mężczyzn
Stadion Miejski przy ul. Sportowej
9.00 – Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w Ringo
Wembley
12.00 – 15.00 – Bajkowe Show Sportowe w ramach V Światowych Dni Bajki
Plac Boh. Westerplatte
15.00 – Uroczyste otwarcie Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce 2011
15.10 – Zespół pieśni i tańca “Dumka”
15.40 – Program artystyczny Wojskowego Klubu Kultury
16.10 – Blok artystyczny Młodzieżowego Domu Kultury “Do Słońca Leć”
Perkusion-Show
Zespoły tańca nowoczesnego Prima Kids, Prima II I Prima
Zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne Presto, Gama, Tip-Top, Arkan
Soliści: Arkadiusz Piskorz, Ela Połoch, Liliana Tawkin
17.10 – Dziecięcy zespół wokalny “Kołokolczyki” z Pionierska (Rosja)
17.30 – Prezentacje szkoły tańca Step One
18.10 – Zespół wokalno-instrumentalny “Swieżyj Wietier” z Pionierska (Rosja)
18.35 – Zespół “Impius Mundi” z Nienburga (Niemcy)
19.15 – Grupa rockowa “Trefoilz” z Kaliningradu /muzyka irlandzka/
19.45 – Zespół wokalno-instrumentalny “Wruna” z Bereznego (Ukraina)
20.20 – Młodzieżowa grupa “White Night” – BDK
20.30 – Zespół “Niepogoda” – Młodzieżowy Dom Kultury
21.00 – Występ zespołu “Video”
23.00 – Gwiazda wieczoru: zespół “Bracia”

5 czerwca 2011 – Niedziela

Jeziorko Miejskie
5.00 – Team Cup – Drużynowe Mistrzostwa Regionu P. ZW.
11.00 – Mistrzostwa Bartoszyc w plażowe piłce siatkowej miksta
Kładka przy ul. Prusa
11.00 – Regaty kajakowe “Między Kładkami”
Plac Boh. Westerplatte
Jarmark sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego
15.00 – Blok artystyczny gminy Bartoszyce
Solistka Dorota Kuziak
Zespół wokalny “Maskotki”
Zespół wokalny Marleny Zajączkowskiej
Zespół wokalny “Babki Romana”
Występ wokalny Ewy Bajdan z Rodnowa
Soliści: Martyna Brudzińska, Katarzyna Dedo
Zespół wokalny “Rodnowianie”
Zespół ludowy “Wojcieszanie”
Zespół instrumentalno-wokalny “Sonar”
17.00 – Zespół mniejszości niemieckiej “Saga”
17.15 – Zespół “Przyśpiewka z Zapaski” – BDK
17.40 – Soliści studia wokalnego “Sierpantin” z Pionierska
18.20 – Zespół “Domino”, Angela Wynar, zespół “Refleks”
18.40 – Zespół “Veres” – Folck-Rock
19.20 – Zespół rockowy “Sajt”
20.30 – Grupa “Dystans” i Renata Dąbkowska
22.00 – Gwiazda wieczoru: “Sumptuastic”