Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2012

Udostępnij na:

Piątek 01.06.2012

Bartoszycki Dom Kultury

16:00 Otwarcie Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce 2012
– Dziecięca Grupa Baletowa Natural Dance „Pozytywki” z BDK
– Zespół tańca nowoczesnego „Prima”, zespół wokalny „Gama” oraz solistka Aneta Bujnowska z Młodzieżowego Domu Kultury,
– „MÓJ ŚWIAT BARW” – wystawa prac malarskich artysty plastyka – Lucyny Płoskiej

Jeziorko Miejskie

16:00 Mistrzostwa Bartoszyc w Plażowej Piłce siatkowej Kobiet

Klub „Labirynt”

17:30 Indywidualne Mistrzostwa Bartoszyc w Brydżu Sportowym

Sobota 02.06.2012

Jeziorko Miejskie

8:00 Otwarte zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży z okazji dnia dziecka o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce
11:00 Mistrzostwa Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn

Stadion Miejski

9:00 Ogólnopolski turniej przyjaźni w RINGO

Hala Sportowa – ul. Limanowskiego

10:00 Turniej Piłki Ręcznej

Orlik – ul. Bema 35

10:00 III Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa KP LEGIA WARSZAWA U-10

Klub Szachowy – ul. Witosa 5

11:00 X Szachowy Turniej Miast

Klub „Labirynt”

13:00 Turniej par w brydżu sportowym o puchar burmistrza miasta Bartoszyce

Plac Bohaterów Westerplatte

14:30 Uroczyste Otarcie Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce
14:40 Blok Artystyczny Młodzieżowego Domu Kultury: zespół tańca nowoczesnego, wokalne, wokalno-instrumentalne, soliści
16:00 Występ Zespołu „FADE OUT”
17:00 Prezentacje Artystyczne Bartoszyckiego Domu Kultury
-Dziecięca grupa Baletowa „Pozytywki”
– Zespół tańca jazzowego „Masko-Patol”
-Grupa hip-hop „RED STEPS” i „ENIGMA”
– Dziecięcy zespół Wokalno-taneczny „STACCATO”
– Pokaz „Capoeira” – Brazylijski taniec, sztuka walki oraz solistka Angela Wynar
18:30 Zespoły wokalno-taneczne z Rosji
19:15 Zespół ze Szwecji „Reconnect”

20:00 Zespół „2+1”
21:30 Zespół Rockowy „Niepogoda”
23:00 Zespół Pop-rockowy „Helou”

Niedziela 03.06.2012

Jeziorko Miejskie

5:00 XI TEAM CUP – Drużynowe mistrzostwa rejonu w wędkarstwie spławikowym
11:00 Mistrzostwa Bartoszyc w plażowej piłce siatkowej MIKSTA

ul. Mierosławskiego

9:30 Kryterium uliczne o puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce i Starosty Powiatu Bartoszyckiego

Młodzieżowy Dom Kultury

10:30 Szachowy Turniej Bartów

Kładka – ul. Prusa

13:00 Regaty Kajakowe „Między Kładkami”

Plac Bohaterów Westerplatte

14:00 Prezentacje Artystyczne zespołów z terenu Gminy Wiejskiej Bartoszyce:
– Zespół taneczny „TOP-DANCE”,
– Zespół wokalny „Gala”
– Wokalistka Martyna Brudzeńska,
– Grupa wokalna „Maskotki”,
– Grupa wokalna „Maskotki”,
– Wokalistka Ewa Bajdan,
– Zespół ludowy „Wojcieszanie”,
– Wokalistka Katarzyna Dedo,
– Zespół „Babki Romana”,
– wokalista Jakub Lecz,
– Zespół „Rodnowianie”,
– Zespół „AQQ”,
– Zespół „Druga zmiana”,
– Zespół „Sonar”

16:00 Zespół Mniejszości Niemieckiej „Saga”
16:15 Program artystyczny Wojskowego Klubu Kultury
16:45 Prezentacja szkoły tańca „Step one”
17:15 Kapela „Barty”

17:45 Zespół „The Ukrainian Folk”
18:30 Zespół Disco Polo „Classic”
20:00 Zespół Rockowy „Vana Valley”
21:30 Zespół Rockowy „IRA”