Podsumowanie projekt „Prawi w sieci”

Udostępnij na:

18 marca 2019 r. w Bartoszyckim Domu Kultury odbywało się podsumowanie projektu „Prawi w sieci”, zadanie realizowane było w ramach Projektu Społecznego „Zwolnieni z Teorii” przez uczniów ZSP nr 2. Prelekcję zakończyła dyskusja panelowa.

Projekt był realizowany od października 2018 roku. Zrealizowała go grupa sześciorga uczniów. Celem było uświadomienie rówieśników oraz młodszych kolegów i koleżanek o zagrożeniach, jakie niesie za sobą funkcjonowanie w Internecie.
Realizatorzy projektu odwiedzili 10 szkół na terenie powiatu bartoszyckiego, odbyli 9 prelekcji i dotarli do ponad 500 młodych ludzi. Do swoich działań pozyskali partnerów w postaci samorządów, firm, instytucji i mediów. Podsumowanie działań odbyło się przy pełnej sami Bartoszyckiego Domu Kultury. Była to doskonała okazja do powtórzenia prelekcji, zorganizowania panelu dyskusyjnego, a także podziękowania partnerom projektu. Podziękowano również Katarzynie Zagajewskiej-Sycz oraz Oldze Chilmanowicz za wspomaganie i zachęcanie realizatorów podczas realizacji zadania.

Partnerem projektu „Prawi w sieci” był również Urząd Miasta Bartoszyce.