Zbiórka krwi z ambulansem “Na folkową nutę”

Udostępnij na:

W imieniu Klubu HDK im. dr. Jana Chilmanowicza przy OR PCK w Bartoszycach serdecznie zapraszamy 15 czerwca 2018 r. (piątek) na wspólne oddawanie krwi w folkowych klimatach.

Od godz. 8 rano na Placu Bohaterów Westerplatte w Bartoszycach będzie można oddać krew w ambulansie. Ze względu na ograniczoną liczę pobrań, prosimy o wcześniejsze przybycie. W tym dniu każda osoba, po oddaniu krwi, otrzyma bezpłatną wejściówkę na miejski basen od BOSiR oraz słodkie i chlebowe niespodzianki z Piekarni Krawczyki. Dodatkowo
na szczęśliwców, w drodze losowania, czeka voucher na lot paralotnią z mistrzem świata Norbertem Nowickim oraz trzy vouchery na jazdę konną ufundowane przez Pałac i Folwark Galiny.

Podczas akcji zaplanowano również występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Łesi Ukrainki z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach. Wystąpią: Zespół taneczny “Zirońky”, Chór “Lisowa pisnia”, Zespół wokalny “Wodohraj”.

Zapraszamy do wspólnego oddawania krwi i zabawy w folkowych klimatach. Przebrania tematyczne mile widziane. Do zobaczenia.