Odbyła się uroczystość z okazji 10-lecia Zakładu Gospodarki Odpadami w Bartoszycach

Udostępnij na:

3 czerwca 2018 roku, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bartoszycach odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji 10-lecia Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz, m.in. v-ce marszałek województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Miron Sycz, v-ce starosta Pan Jan  Zbigniew Nadolny, Prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie Pan Zbigniew Ciechomski, przedstawiciele Rady Miasta Bartoszyce na czele z Przewodniczącym Rady Miasta Panem Leonardem Boiwko, Burmistrz Bartoszyc Pan Piotr Petrykowski oraz przedstawiciele firm i instytucji współpracujących ze spółką.

W pierwszej, oficjalnej części spotkania, Pan Tomasz Majewski – Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach przedstawił krótki rys historyczny działań spółki.

Następnie po przemówieniach zaproszonych gości i wręczeniu upominków uczestnicy udali się na część drugą spotkania – rozmowy w kuluarach przy skromnym poczęstunku. W sali udostępniono udokumentowaną fotografiami 10-letnią działalność spółki, a każdy z gości mógł otrzymać sadzonkę lipy drobnolistnej.

Zwieńczeniem obchodów 10-lecia Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach był koncert zespołu „The Postman”, który odbył się na Placu Bohaterów Westerplatte.

tekst: ZGO Bartoszyce