Poznaliśmy laureatów konkursu na „Kokardę Narodową 2016”

Udostępnij na:

W miniony piątek, 11 listopada br. poznaliśmy laureatów konkursu na „Kokardę Narodową 2016” organizowanego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wręczenie wyróżnień odbyło się podczas miejskich uroczystości patriotycznych w Bartoszyckim Domu Kultury.

Na tegoroczny konkurs wpłynęło ponad 250 prac, Komisja Konkursowa przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: przedszkola
1 miejsce: Oliwier Kalinowski (Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4)
2 miejsce: Roksana Bilińska (Przedszkole Publiczne nr 2)
3 miejsce: Marcela Krywko (Przedszkole Publiczne nr 9)

Wyróżnienia:
– Aleksandra Kryspowicka – Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4
– Lena Majewska – Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4
– Dominik Szulc – Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4
Kategoria: dzieci klas I – III szkół podstawowych

1 miejsce: Karolina Szulżycka (Szkoła Podstawowa 7)
2 miejsce: Pola Rumińska (Szkoła Podstawowa 7)
3 miejsce: Blanka Sonnenfeld (Szkoła Podstawowa 7)

Wyróżnienia:
– Kornelia Germel (Szkoła Podstawowa nr 7)
– Tymoteusz Szczypior (Szkoła Podstawowa nr 7)
– Wiktor Sienkiewicz (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1)

Kategoria: dzieci klas IV-VI szkół podstawowych

Komisja przyznała jedynie wyróżnienia.

Wyróżnienia:
– Daria Pisarek (Szkoła Podstawowa 3)
– Kamila Kawęcka (Szkoła Podstawowa 7)
– Przemysław Luźny

Kategoria: gimnazja

1. miejsce: Paulina Pisarek (Zespół Szkół nr 1)
2. miejsce: Sara Jaworska (Gimnazjum nr 2)
3. miejsce: Michał Jodko (Zespół Szkół nr 1)
Specjalne wyróżnienie: Oliwia Kokosza (Gimnazjum nr 2)

Kategoria: młodzież powyżej 16 roku życia i dorośli

1. miejsce: Żaneta Pająk (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu SION)
2. miejsce ex aequo:
– Dagmara Leszkiewicz (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu SION),
– Maciej Własiuk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2)
3. miejsce: Anna Czarna (Dzienny Dom Senior-WIGOR przy MOPS)

Wyróżnienia:
1. Kinga Maciejewska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2)
2. Konrad Byliński (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie prac oraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.