Podziękowania dla Burmistrza Bartoszyc za wspieranie lekkiej atletyki

Udostępnij na:

Miło nam poinformować, że Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski otrzymał podziękowanie za wspieranie inicjatyw popularyzujących rozwój lekkiej atletyki w naszym mieście. Wyróżnienie wręczył osobiście Koordynator Ośrodka Lekkiej Atletyki w Olsztynie Wiesław Czerniakowski podczas wczorajszego spotkania w Urzędzie Miasta Bartoszyce.

Podziękowanie dotyczy podpisanego w ubiegłym roku porozumienia dotyczącego udziału naszego miasta w programie „Lekkoatletyka dla każdego” koordynowanego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.  Uruchomienie programu było dużym wsparciem środowiska lekkoatletycznego w naszym mieście. Oferta programowa zajęć pozalekcyjnych skierowana była do uczniów szkół podstawowych naszego miasta.

Treść przekazanego podziękowania przedstawiamy poniżej.
„Serdecznie dziękuję za zrozumienie i wspieranie inicjatyw popularyzujących rozwój lekkiej atletyki w naszym mieście oraz za okazaną pomoc w realizacji programu „Lekkoatletyka dla każdego!” Głęboko wierzę, że okazana przez Pana siła serca i przyjazna dłoń będzie nas wspierać w pracy podejmowanej dla dobra innych. Z życzeniami zdrowia, zadowolenia, optymizmu w życiu osobistym oraz wielu sukcesów w pracy zawodowej”

Podziękowanie podpisał Wiesław Czerniakowski, Koordynator Ośrodka Lekkiej Atletyki w Olsztynie.