Za nami „V Sportowo-Rekreacyjny Piknik Rodzinny z cyklu „Dni Osadnika”

Udostępnij na:

W minioną sobotę (10.09.2016r.) w Bartoszycach odbyła się V edycja „Sportowo-Rekreacyjnego Pikniku Rodzinnego z cyklu Dni Osadnika”. Impreza podzielona została na dwie części. W pierwszej odbył się Konkurs Kulinarny „Smaki 3 Kultur”- burak i marchewka w roli głównej,oraz część artystyczna.
Jak co roku, piknik miał charakter imprezy charytatywnej i był organizowany przez Stowarzyszenie “Dolina Róż” oraz Urząd Miasta Bartoszyce. Przez cały dzień prowadzona była loteria, aukcja i zbiórka pieniędzy na wspomaganie leczenia Huberta Dądzika i Marleny Motek.
Podczas pikniku odbywały się pokazy bartoszyckiej Straży Pożarnej, Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate, pokaz Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-Do, pokaz tresury psów Straży Granicznej, pokaz Ratownictwa Medycznego oraz Klubu Motocyklowego „WIRAŻ”.
W części artystycznej zaprezentowały się: Zespół Tańca Regionalnego SAGA,  Zespół „Kałamajka” z BDK oraz soliści z MDK Bartoszyce. Na zakończenie pikniku wystąpiły zespół Autsajt i gwiazda wieczoru zespół Tuhaj-bej.