Relacja z Seniorady Sportowej ‘Aktywne jest życie seniora”

Udostępnij na:

27 kwietnia na ternie  Zespołu Szkół nr 1 im. Kresiowków w Bartoszycach odbyła się Bartoszycka Senioriada Sportowa 2013 ”Aktywne jest życie SENIORA”. W sześciu przygotowanych konkurencjach przez BOSiR udział wzięło 60 zawodników. Zwycieżyła drużyna “Amazonek”.

Każda z drużyn, które przybyły na sportowe zmagania przebrana była w specjalnie przygotowane przez siebie stroje. Kluby Seniora I i II za najlepsze stroje otrzymały specjalne puchary. Zacięta rywalizacja pomiędzy poszczególnymi drużynami trwała do samego końca. Ostatecznie zwycięzyła ekipa Amazonek, która łącznie zdobyła 29 pkt. wyprzedzając zaledwie jednym punktem drużynę Szpitala.

Kązdy z uczestników sportowej olimpiady otrzymał pamiątkowe medale. Każda ze startujących drużyn otrzymała również puchary. Na zakończenie sportowych zmagań przed zawodnikami zaprezentowały się zespół Białe Gołąbki, który zachęcał do wspólnej zabawy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz zapraszamy do aktywnego udziały w kolejnych sportowych zmaganiach.

Klasyfikacja końcowa

1. Amazonki – 29 pkt
2. Szpital – 28 pkt
3. Uniwersytet I – 24 pkt
4. Uniwersytet II – 23 pkt
5. Klub Seniora II – 17 pkt
6. Klub Seniora I – 16 pky