Za nami pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące Lokalnego Programu Rewitalizacji

Udostępnij na:

Wczoraj (20 kwietnia br.) w sali kawiarnianej Bartoszyckiego Domu Kultury odbyło się pierwsze z dwóch spotkań informacyjnych dotyczących Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Bartoszyce na lata 2016-2022. Spotkanie poprowadziła Zastępca Burmistrza Bartoszyc Monika Rejf oraz pracownik Grupy Doradczej Primus s.c. z Olsztyna.

Podczas spotkania przedstawiono główne założenia Programu Rewitalizacji Miasta Bartoszyce na lata 2016-2022, pokazano obszary rewitalizowane, przedstawiono zasady planowania przedsięwzięć rewitalizacyjnych oraz sposób ich zgłaszania do programu. Przedstawiono również instrukcję wypełniania wniosku przedsięwzięcia rewitalizacyjnego.

Przypomnijmy, że trwają prace nad przygotowaniem Programu Rewitalizacji Miasta Bartoszyce na lata 2016-2022. W związku z tym trwa nabór przedsięwzięć, które mogą zostać ujęte w ww. programie. Wnioskodawcą przedsięwzięcia rewitalizacyjnego, może być każdy, kto zamierza realizować przedsięwzięcie rewitalizacyjne na obszarze rewitalizacji. Więcej o możliwości zgłaszania przedsięwzięć pisaliśmy tutaj.

Kolejne spotkanie odbędzie się 27 kwietnia o godz. 16:00 w Bartoszyckim Domu Kultury na które już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.