Bartoszyce w etapie ogólnopolskim plebiscytu miast „Świeć się z Energą”!

Udostępnij na:

Bartoszyce wygrały głosowanie w woj. warmińsko-mazurskim i zostały finalistą ogólnopolskiej akcji „Świeć się z Energą”. W naszym województwie o awans do decydującego etapu walczyło 6 miast. Bartoszyce zacięcie rywalizowały z Olsztynem o każdy głos i ostatecznie to one zostały uznane za najpiękniej udekorowane zimą miasto w naszym regionie. Tym samym nasze miasto otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych!

Jako jedno z 15 miast powalczymy o nagrodę główną ufundowaną przez Grupę Energa. Energooszczędny sprzęt o łącznej wartości 50 tys. złotych, trafi do placówek społecznych opiekujących się osobami potrzebującymi z naszego regionu. Czy pokonamy Częstochowę, Lublin i zeszłorocznego zwycięzcę  akcji – Połczyn-Zdrój? Wszystko jest możliwe, głosowanie trwa do 25 stycznia.

Głosami internautów i czytelników prasy regionalnej w tegorocznym finale Plebiscytu Miast zmierzą się: Legnica, Wołczyn, Starachowice, Lublin, Aleksandrów Łódzki, Nowy Sącz, Sanok, Częstochowa, Inowrocław, Świebodzin, Marki, Bielsk Podlaski, Wejherowo, Bartoszyce, Międzychód i Połczyn-Zdrój.

Jak zagłosować na Bartoszyce?

Aby zagłosować,
wyślij SMS o treści:
MT.2 na numer
72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
Aktualizacja wyników następuje w ciągu 1 minuty.

IMG_3028