Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz zagra w Bartoszycach

Udostępnij na:

W niedzielę, 10 stycznia br.,  już po raz 24. w całym kraju oraz w Bartoszycach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku po hasłem “Mierzymy wysoko!” zbierane będą środki na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W Bartoszycach od godz. 9:00 do 15:00 na terenie całego miasta pojawią się wolontariusze wyposażeni w specjalne puszki i identyfikatory.

Wesprzeć tegoroczny finał WOŚP będą mogli miłośnicy jazdy na łyżwach, od godz. 10:00 do 20:00 otwarte bowiem będzie Lodowisko Miejskie przy ul. Korczaka. Wstęp za datek do puszki.

 

O godz. 15:00 w Bartoszyckim Domu Kultury ruszy finałowy koncert. W programie występy lokalnych zespołów tanecznych z BDK, MDK, Klubu Wojskowego oraz SM “Budowlani” w Bartoszycach. Na zakończenie koncertu wystąpi Marcin Siegieńczuk (godz. 18:30) oraz zespół “HORPYNA” (godz. 20:20). O godz. 20:00 odbędzie się tradycyjne “Światełko do nieba”.

Jak co roku koncertom towarzyszyć będą licytacje specjalnie przygotowanych na tę okazję gadżetów. Od godz. 18:00 licytacja ruszy także w Telewizji Kablowej-Bart-Sat. Serdecznie zapraszamy!

plakat_wosp_2016_A1