Ruszył plebiscyt na „10 najpopularniejszych sportowców Miasta Bartoszyce 2015”

Udostępnij na:

Rusza plebiscyt na „10 najpopularniejszych sportowców Miasta Bartoszyce 2015”. Do tegorocznej, 17. edycji plebiscytu zgłoszonych zostało 34 sportowców z bartoszyckich klubów sportowych.

Głosy na poszczególnych sportowców oddawać można na dwa sposoby.

Kupony 

Co każdy piątek w tygodniku goniec Bartoszycki pojawiać się będą kupony. Jak zawsze musi on być wypełniony w całości, aby głos został uznany za ważny. Na kupony z kolei czekamy w redakcji do 25 stycznia (g. 15)

Głosowanie SMS

Swoich faworytów można wskazywać wysyłając również sms-y. Tym razem są trzy możliwości: sms za 1 zł + vat (10 punktów), 2 zł + vat (30 punktów) i 3 zł + vat (50 punktów).

gb.nsb.x — najpopularniejszy sportowiec Bartoszyc

1,23 zł brutto (na numer 7148) = 10 punktów

2,46 zł brutto (na numer 7248) = 30 punktów

3,69 zł brutto (na numer 73601) = 50 punktów

Głosowanie sms-owe zaczyna się w piątek 4 grudnia o g. 6 rano i kończy się 25 stycznia 2016 roku o g. 23.59. Aby zagłosować na kandydata z Bartoszyc, należy wpisać kod gb.nsb.x, gdzie X to numer zawodnika na przedstawionej niżej liście.

 

Podsumowanie obu plebiscytów nastąpi 5 lutego podczas Balu Sportowca.

Kandydaci 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2015 roku

1. Krystian Archacki (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate)

2. Adam Binięda (rajdy samochodowe, Schwarte Millfor Rally Team)

3. Igor Bryl (piłka nożna, Legia-Bart)

4. Paweł Bryła (taekwondo, Bartoszycka Szkoła Taekwondo)

5. Dominika Bykowska (kolarstwo, MDK UKS Przyjaźń)

6. Kacper Czaplicki (taekwondo, Bartoszycka Szkoła Taekwondo)

7. Joanna Czerniewska (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate)

8. Karolina Greber (lekka atletyka, MDK UKS Jedynka)

9. Mateusz Kobuszewski (podnoszenie ciężarów, MLKS Siła)

10. Tomasz Konieczek (piłka nożna, MBKS Victoria)

11. Dawid Kucharski/Jakub Tokarz (brydż, Bartoszyckie Stowarzyszenie Brydża
Sportowego)

12. Dariusz Kuśnierz (żeglarstwo, Stowarzyszenie Integracji Osób Niepełnosprawnych)

13. Sebastian Kuźniak (taekwondo, Bartoszycka Szkoła Taekwondo)

14. Maciej Kwiatkowski (piłka ręczna, MDK)

15. Wiktor Kwiatkowski (piłka ręczna, MDK)

16. Marek Makarewicz (sporty siłowe, MLKS Siła)

17. Natalia Maliszewska (kolarstwo, MDK UKS Przyjaźń)

18. Nina Michalska (piłka nożna, MBKS Victoria)

19. Adrianna Mrówka (karate, Bartoszycki Klub Kyokushin Karate)

20. Andrzej Osypowycz (ringo, Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo)

21. Olaf Pawelczyk (piłka nożna, Legia-Bart)

22. Oliwia Połujańska (lekka atletyka, MDK UKS Jedynka)

23. Mateusz Przychodzki (piłka nożna, Legia-Bart)

24. Joanna Rodak (siatkówka, UKS Olimp)

25. Krystian Sikorski (triathlon, BKK Rant)

26. Piotr Sobierajski (kolarstwo, BKK Rant)

27. Weronika Stapel (kolarstwo, MDK UKS Przyjaźń)

28. Piotr Suchłabowicz (piłka ręczna, MDK)

29. Kamil Szutowicz (sporty motocyklowe, KM Wiraż)

30. Grzegorz Tabaka/Filip Tokarz (brydż, Bartoszyckie Stowarzyszenie Brydża Sportowego)

31. Dominika Tadorowska (siatkówka, UKS Olimp)

32. Kacper Tymcio (piłka nożna, MBKS Victoria)

33. Patryk Ziółkowski (ringo, Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo)

34. Jędrzej Żuralski (sporty motocyklowe, KM Wiraż)