Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2010

Udostępnij na:

Program obchodów Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce 2010

4 czerwca 2010 – Piątek:
15.45 – Uroczyste otwarcie Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce 2010
16.45 – Gość specjalny Burmistrza Ivan Komarenko z zespołem
17.45 – „Powiatowe Prezentacje Artystyczne”
– solistki: Anetka Bujnowska, Oliwia Kasjaniuk, Kasia Boczko, Ela Połoch, Ula Stankiewicz, Lila Tawkin
– zespoły: Gama, Prima Junior, Presto, Niepogoda, Prima, Music Departament
21.00 – Występ zespołu The Ukrainian Folk
22.00 – Gwiazda wieczoru: zespół Leszcze

5 czerwca 2010 – Sobota:
15.30 – Bartoszycki Dom Kultury zaprasza – „Mozaika Kulturowa” prezentacje dziecięcych i młodzieżowych zespołów artystycznych z Bartoszyc, Pionierska, Bagrationowska, Kaliningradu
19.30 – ” N.O.R.A prezentuje DBC” taniec HIP-HOP, „Logika Kontra System „, „Salamandra” Tancerze Ognia
21.30 – Zespół Bike Lovers Band
23.00 – „Teatr Broadway” – Letni Musical

6 czerwca 2010 – Niedziela:
14.00 – Prezentacje Artystyczne Gminy Bartoszyce: występy zespołów folklorystycznych „Wojcieszanie”, „Rodnowie”, „Babki Romana”, zespół instrumentalo-wokalny „Sonar”, soliści, grupy taneczne i wokalne z domów kultury i gimnazjów
17.00 – „Paleta Barw Kultury” – wystąpią zespoły ludowe, śpiewacze, folkowe etc.
18.30 – Występ zespołu „Druga Zmiana” oraz zespołu „Midle Band” z Kaliningradu
19.30 – Waldemar Ochnia
20.30 – Grupa „Jorrgus”
22.00 – Irena Jarocka – recital

Program Imprez Towarzyszących

4 czerwca 2010 – Piątek:
14.00 – Otwarcie wystawy „Drogi do Wolności” BDK
10.00 – 15.00 – „Legijny Turniej Piłkarski” dla klas I-III Szkół Podstawowych – ZS nr 1 „Orlik 2012” przy ul. Traugutta
16.30 – Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet, boisko przy Jeziorku Miejskim przy ul. Kętrzyńskiej
17.00 – Indywidualne Mistrzostwa Bartoszyc w Brydżu Sportowym – Restauracja „Kamyk”

5 czerwca 2010 – Sobota:
8.00 – 15.00 – „Giełda kolekcjonerska” – giełda staroci – Plac Bohaterów Westerplatte
9.00 – „Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w Ringo” – boisko przy ul. Korczaka w Bartoszycach
10.00 – Indywidualne Mistrzostwa Bartoszyc w szachach o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce – Klub Szachowy Budowlani ul. Witosa 5
10.30 – Finał „Legijnego Turnieju Piłkarskiego” dla klas I-III Szkół Podstawowych – ZS nr 1 „Orlik 2012” przy ul. Traugutta
11.00 – Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn, boisko przy Jeziorku Miejskim przy ul. Kętrzyńskiej
12.00 – Turniej Piłkarski „Legia Champions” – ZS nr 1 „Orlik 2012” przy ul. Traugutta
13.00 – Turniej Teamów w Brydżu Sportowym – Restauracja „Kamyk”
17.30 – Pokaz Karate Kyokushin – Plac Bohaterów Westerplatte

6 czerwca 2010 – Niedziela:
5.00 – VIII Team Cup – Drużynowe Mistrzostwa Rejonu PZW – Jeziorko Miejskie przy ul. Kętrzyńskiej
10.00 – Motocross, II Runda Pucharu Polski – tor motocrossowy w Falczewie
10.00 – Indywidualne Mistrzostwa Bartoszyc w szachach o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce – Klub Szachowy Budowlani ul. Witosa 5
11.00 – Regaty kajakowe „Między kładkami” – kładka przy ul. B. Prusa
11.00 – Indywidualne Zawody Strzeleckie Kobiet i Mężczyzn – parking przy Gminnym Centrum Informacji w Bartoszycach
11.00 – Turniej Piłki Ręcznej z okazji Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce – ZS nr 1 „Orlik 2012”
16.00 – „Wielkie malowanie” (dzieci w wieku przedszkolnym) – Plac Bohaterów Westerplatte
18.00 – Turniej Arm Wrestling – „Siłowanie na rękę” – Plac Bohaterów Westerplatte