Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 1999

Udostępnij na:

Program obchodów Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce ’99

Imprezy artystyczne – Placu Bohaterów Westerplatte.

4 czerwca 1999 r. – Piątek

Blok artystyczny Klubu Garnizonowego
15:00 – Uroczyste otwarcie obchodów
15:20 – Wojciech Chwalisz
15:30 – Kręciołki – teatr
16:00 – Zespół DANCE
16:40 – „BART-DANCE”
17:00 – Wojciech Chwalisz
17:20 – KTT „BART – DANCE”
17:50 – Zespół ONYX
18:50 – Zespół SONAR, MINI SZANTY – LOFAN
20:00 – KADŁUPKI
21:00 – MIETEK FOLK
22:00 – ZEJMAN & GARKUMPEL

5 czerwca 1999 r. – Sobota

Blok artystyczny MDK
11:00 – Prezentacja artystyczna szkół
13:00 – „Sceny z życia smoków” – przedstawienie, „Kaczki z nowej paczki” – kabaret
16:00 – Blok artystyczny MDK: „SEVEN-UP”, „SIXSTARS”, „FORTEEN”, Agnieszka Grosz, „PRIMA”, „BIEDRONECZKI”, „SZYFR”, Pokaz kulturystyczny, „CZARNE SŁOŃCE”, Zespół wokalny „ANNAL”, Program artystów estrady z Kaliningradu
19:00 – „YETI”
20:00 – „HERKUS MONTE”
20:00 – „KATAARSIS” – koncert nad jeziorem Kinkajmskim
21:00 – „KANGAROZ”
22:30 – Pokaz sztucznych ogni
22:45 – „KULT”

6 czerwca 1999 r. – Niedziela

Blok artystyczny BDK
12:00 – Miejska Orkiestra Dęta
13:00 – Zespoły „VIOLINKI”, „FORTE”, „MJM”, grupy taneczne „ZYGZAK”, „BREAK”, „MOEBIUS”
14:00 – Program estradowy artystów z Kaliningradu
14:40 – TRIO – POLELUM – Sylwia Deptuła, Joanna Kondrat, Marcin Kiełbasa
15:00 – „Przyśpiewka z zapaski”
15:30 – „WOJCIESZANIE”
16:00 – „WOJTKI”
16:30 – „MEDIUM”
17:00 – „BAYER FULL” – disco polo
18:30 – „SHANNON” – muzyka celtycka
19:30 – „LITTLE HOUSE” country
20:30 – „VOX” – pop
21:30 – „JAFFIA NAMUEL” – reggae

Imprezy sportowe i rekreacyjne

4 czerwca 1999 r. – Piątek

15:00 – Zlot motocyklowy Klubu „WIRAŻ” – plaża w Kinkajmach
17:00 – Finał konkursów: „Nasze krajobrazy”, „O uśmiech Gustebaldy” – BDK
5 czerwca 1999 r. – Sobota
10:00 – Zawody strzeleckie – Strzelnica Garnizonowa
10:00 – Mecz piłki nożnej juniorów (Bartoszyce – Bagrationowsk) – Stadion Miejski
12:00 – Parada motocykli i pokazy sprawnościowe
12:00 – Ogólnopolski turniej piłki ręcznej – hala ZSM
13:00 – Przejażdżka bryczką Stadniny Koni Liski – ul. Bohaterów Warszawy
16:00 – Turniej piłki siatkowej mężczyzn – boisko przy ul.Korczaka (Wembley)
6 czerwca 1999 r. – Niedziela
06:00 – Otwarte zawody wędkarskie – jez. miejskie
10:00 – Indywidualne Mistrzostwa Bartoszyc w brydżu sportowym (seniorów, juniorów) – BDK
10:00 – Turniej koszykówki ulicznej – STREETBAL – parking przy ul. Turkowskiego
10:00 – Zawody w piłce nożnej mężczyzn – Stadion przy ul.Korczaka (Wembley)
12:00 – Wyścigi kolarskie (w różnych kat. wiekowych) – ul. Księcia Poniatowskiego
15:00 – Ogólnopolski turniej piłki ręcznej – hala ZSM część II finały i wręczenie nagród
16:00 – Mecz piłki nożnej – VICTORIA – TĘCZA Biskupiec – Stadion miejski

4,5,6 czerwca 1999 r.

Wystawa koronki i haftu „BARTOSZYCE ’99” – galeria BARTEK
Wystawa Związku Polskich Fotografików Przyrody – Kino MUZA
Pokaz jachtów żaglowych – Klub żeglarski „BARTEK” – jez. miejskie
Wystawa prac plastycznych „Nasze krajobrazy” – BDK