Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2001

Udostępnij na:

Program obchodów Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce ‚2001

29 maja 2001 r. – Wtorek

13:00 – 17:00 – „DWÓJKOWY ZAWRÓT GŁOWY” – Szkoła Podstawowa Nr 2, ul.Warszawska
30 maja 2001r. – Środa
13:00 – 17:00 – „FESTYN RADOŚCI” – Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Bema
31 maja 2001 r. – Czwartek
10:00 – 14:00 – „MECHANALIA” – Zespół Szkół Mechanicznych ul.Limanowskiego
17:00 – ZŁOTA LIRA BARTOSZYC – BDK
* Konkurs recytatorski dla młodzieży szkolnej – impreza promująca bartoszyckich poetów i pisarzy
* Koncert zespołów poezji śpiewanej
16:30 – TURNIEJ BRYDŻOWY – Otwarte Mistrzostwa Bartoszyc – hotel „Bartis”

1 czerwca 2001r. – Piątek

Plac Boh. Westerplatte
– PANORAMA ARTYSTYCZNA SZKÓŁ
17:00 – Uroczyste XXIX Wystawy Amatorskiej Twórczości Artystycznej – WERNISAŻ – BDK
18:00 – Koncert Szantowy: ATLANTYDA, QFTRY, STARE DZWONY
22:30 – Plenerowa Noc Filmowa (boisko przy LO)
Imprezy sportowo-rekreacyjne:
10:00 – Igrzyska młodzieży szkolnej – szkoły podstawowe i gimnazja – stadion miejski, ul. Sportowa
16:30 – Turniej „6” piłkarskich – boisko przy ul. Korczaka(Wembley)
2 czerwca 2001r. – sobota
Plac Boh. Westerplatte
12:00 – Uroczyste otwarcie MDR BARTOSZYCE ‚2001 Międzynarodowy koncert – zespoły młodzieżowe i dziecięce: BAGRATIONOWSK, PIONIERSKIJ, MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, BARTOSZYCKI DOM KULTURY
18:00 – „JELLY ROLL” – grupa rockowa z Nienburga
19:00 – „MAKOSSA” – reggae
20:30 – „PORTER BAND”
22:45 – POKAZ SZTUCZNYCH OGNI
23:00 – KASIA NOSOWSKA I HEY

Imprezy sportowo-rekreacyjne:

10:00 – Zawody w Streetball-u – boisko LO
10:00 – Zawody strzeleckie – Strzelnica Garnizonowa, ul. Wojska Polskiego
12:00 – Regaty jachtów żaglowych – jeziorko miejskie ul. Kętrzyńska
14:00 – Victoria – Polonia-Elbląg – piłka nożna juniorów – Stadion Miejski
16:00 – Turniej „3” w piłce siatkowej – boisko przy ul. Korczaka(Wembley)
18:00 – Zawody w radioorientacji sportowej – Góra Zamkowa, ul. Zamkowa – I etap

3 czerwca 2001r.

Plac Boh. Westerplatte
12:00 – „PREZENTACJE ARTYSTYCZNE” – zespoły folkowe i instrumentalno-wokalne z regionu Bartoszyc: Orkiestra Dęta, Przyśpiewka z Zapaski, Białe Gołąbki, Wojcieszanie, Rodnowianie, Wojtki, Abstynenci, Łabądki, Dumka, Sępopolskie Warmianki.
16:00 – „ESTRADA KALININGRAD” (Kaliningrad, Pionierskij, Bagrationowsk)
18:00 – „SNEAPS” – dance
18:30 – „AKCENT” – disco dance
20:00 – „DIMITRIS GRECKI ZORBAS Z ZESPOŁEM”
21:30 -KRZYSZTOF KRAWCZYK Z ZESPOŁEM

Imprezy sportowo-rekreacyjne:

6:00 – Grand Prix Bartoszyc w wędkarstwie spławikowym – jeziorko miejskie, ul. Kętrzyńska
11:00 – Turniej w plażowej piłce siatkowej kobiet – jeziorko miejskie przy ul. Kętrzyńskiej
12:00 – Międzynarodowe wyścigi kolarskie, ul. Poniatowskiego
12:00 – Victoria Bartoszyce – Bagrationowsk – piłka nożna żaków – stadion miejski, ul. Sportowa
14:00 – Wyścigi rowerowe dla młodzieży, ul. Poniatowskiego
14:00 – Victoria Bartoszyce – Ewingi Zalewo – piłka nożna seniorów – stadion miejski, ul. Sportowa
18:00 – Zawody w radioorientacji sportowej – Góra Zamkowa, ul. Zamkowa – II etap

INNE ATRAKCJE:

Pokaz jachtów żaglowych – jeziorko miejskie, ul. Kętrzyńska, 1-3.06
Pokaz radioorientacji sportowej – stadion miejski, 1.06, godz. 10:00
Parada Motocykli – Plac Konstytucji 3 Maja, 2.06, godz. 13:00
Zlot motocyklowy klubu Wiraż – jeziorko Kinkajmskie, 1-3.06
Loteria Fantowa – Mcopps – Pl. Boh. Westerplatte 2.06, godz. 10:00 – Dom Dziecka 1-3.06, godz. 12:00
Plebiscyt na najciekawszą książkę – 2.06, godz. 15:00 – MBP Oddział dla Dzieci – ul. Ogrodowa
Turniej Drwali – Plac Boh. Westerplatte, 3.06, godz. 11:00
Prezentacje TP SA – Internet, ISDN, SDI, OCTOPUS – stoisko firmowe TP S.A., ul. Boh. Westerplatte, 2.06