Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2004

Udostępnij na:

Program obchodów Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce ‘2004

4 czerwca 2004r. – piątek

Festyn na Placu Bohaterów Westerplatte
16:00 – Prezentacje laureatów V Powiatowego Przeglądu Zespołów Wokalnych “Komu piosenka”
17:00 – Występy solistów, zespołów wokalnych i tanecznych MDK: A.Grosz, A.Łazarska, W.Hałań, R.W.Bohaj, P.Pająk, M.Malinowska i I.M.Grygorowicz, zespoły: “Marzenie”, “Prima”, “Prima II”
19:00 – Zespoły rockowe: “Asy Miron”, “Power Up”, “IVA”
21:00 – Zespół “Ruch”
22:00 – Gwiazda wieczoru – zespół “Harlem”

Inne imprezy:
10:00 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Stadion Miejski
15:00 – Międzynarodowe Seminarium: “Rozwój sieci poradnictwa dla osób niepełnosprawnych na terenie woj. warm-maz.” (podpisanie listu intencyjnego przez Burmistrza Miasta do projektu (finansowanego w ramach EFS) – MOPS
16:00 – Turniej rodzin czytających – MBP ul. Ogrodowa 1A
16:00 – Indywidualne Zawody w Brydżu Sportowym – Hotel “Bartis”
17:00 – Zawody w “szóstkach” piłkarskich amatorów Seniorów – Boisko przy ul. Korczaka

5 czerwca 2004r. – sobota

Festyn na Placu Bohaterów Westerplatte
11:00 – Przekazanie kluczy do bram miasta przez Burmistrza na ręce młodzieży – Parada tańca na trasie: Plac Boh. Westerplatte, ul. Starzyńskiego, ul. Kętrzyńska, ul. Boh. Monte Cassino, Park Miejski, Plac Boh. Westerplatte
11:00 – Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
12:00 – Uroczyste otwarcie Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce ‘2004
12:30 – Parada tańca – prezentacje
14:00 – Artystyczna panorama szkół
16:00 – Pokaz karate KYOKUSHIN
17:00 – Międzynarodowy koncert, zespoły dziecięce i młodzieżowe BDK: “Domino I”, “Domino II”, “Forte”, “Break”, “Dance Group”, “Impuls”, “Naopak”, “Spanish Fly”, Młodzieżowa estrada tańca i piosenki Bagrationowsk (Rosja), Studio Wokalno-Estradowe Pioniersk (Rosja)
20:00 – “Piękno, sprawność, siła” (pokazy kulturystyczne)
21:00 – Gwiazdy wieczoru: zespół “MAFIA”, “IRA”

Inne imprezy:
8:00 – Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w Ringo – Stadion Miejski
10:00 – Regaty Żeglarskie – Jeziorko Miejskie przy ul. Kętrzńskiej
10:00 – Finał IV Międzyszkolnego Plebiscytu na najpopularniejszą książkę “Zaczarowany świat bajek”, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego – MBP ul. Ogrodowa 1a
11:00 – Turniej szachowy: Bartoszyce – Kętrzyn (klub szachowy “Budowlani”)
11:00 – Turniej w plażowej Piłce Siatkowej Kobiet – Boisko przy Jeziorku Miejskim
13:00 – Parada Motocykli: Kinkajmy – Bartoszyce

6 czerwca 2004r. – niedziela

Festyn na Placu Bohaterów Westerplatte
12:00 – Prezentacje artystyczne Gminy Bartoszyce: Gimnazjum w Kinkajmach, S.P. w Krawczykach, S.P. w Galinach, świetlica Łabędnik, Dom Kultury Bezledy: “Maskotki”, Iza Zaborowska z zespołem, “Mały Gong”, “Sonar”, “Rodnowianie”, grupa taneczna DK w Rodnowie, “Babki Romana” Łabędnik, “Wojcieszanie”
16:00 – Organizator bloku artystycznego – Klub Garnizonowy “Ortalion 80”, kapela podwórkowa “Śląskie Bajery”
18:00 – BDK zaprasza na prezentacje artystyczne zespołów folkowych i instrumentalno-wokalnych z Bartoszyc, Bagrationowska i Pionierska
20:00 – Gwiazdy wieczoru: “JUMBO AFRICA” i “TRUBADURZY”

Inne imprezy:
5:00 – Zawody Wędkarskie: Grand Prix Jeziorka Miejskiego w kategorii Seniorów
8:00 – Ogólnopolski Turniej Przyjaźni Osób Niepełnosprawnych w Ringo – Stadion Miejski
10:00 – Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn – Boisko przy Jeziorku Miejskim
10:00 – Zawody Kajakowe “Między kładkami” – Kładka przy ul. B. Prusa i ul. Gdańskiej
10:00 – Szachowy Turniej “Bartów” – MOPS
11:00 – Zawody Kolarskie dla dzieci (trzy kategorie) – Pl. Konst. 3 Maja

Inne atrakcje:

3.06.2004
17:00 – “Złota Lira Bartoszyc” – konkurs recytatorski dla młodzieży szkolnej – BDK
18:00 – “Ścieżki Słów” – finał powiatowego konkursu – BDK
3-15.06.2004
XXXII Wojewódzka Wystawa Amatorskiej Twórczości Artystycznej – BDK
4-6.06.2004
Ogólnopolski Zlot Motocyklistów – Jezioro Kinkajmy
4.06-4.07.2004
“Piórkiem o Bartoszycach” wystawa grafiki Krystyny Wendorff – Czytelnia MBP ul. Bema 23
6.06.2004
Międzynarodowy Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego (Pl. Boh. Westerplatte) organizator – BDK
4-6.06.2004
Dzięcięcy Park Rozrywki (Pl. Boh. Westerplatte)
Loterie Fantowe (Pl. Boh. Westerplatte)