Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2006

Udostępnij na:

Program obchodów Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce ‚2006

2 czerwca 2006r. – piątek

15:30 – Uroczyste otwarcie Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce ‚2006
16:00 – Show muzyczno wokalny z pokazem mody „All colours of Bartoszyce”
17:00 – Prezentacja kół wokalnych, tanecznych i solistów MDK
19:00 – Młodzieżowe zespoły rockowe
22:00 – Koncert zespołu: „AMPHA ROMEO”

Inne imprezy:
10:00 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Stadion Miejski ul. Sportowa
16:30 – Indywidualne Zawody w Brydżu Sportowym – Restauracja „Spichlerz” ul. Strzeleckiego
17:00 – „Złota Lira Bartoszyc” – konkurs recytacji utworów lokalnych poetów – BDK ul. Boh. Warszawy 11

3 czerwca 2006r. – sobota

12:00 – Uroczyste otwarcie „Powitanie Lata”
12:30 – Artystyczna Panorama Szkół
15:00 – Międzynarodowe Prezentacje Artystyczne: wystąpią zespoły z BDK, Domu Kultury w Bagrationowsku i Pioniersku
17:00 – Konkursy
17:30 – Zespoły: „Wolnyj wietier”, „Grupa rockowa z Nienburga”, „Druga Zmiana”
19:00 – Rozstrzygnięcie konkursów strefy rekreacyjnej
19:30 – Gwiazdy wieczoru: NORBI, „DE MONO”
23:00 – POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

Inne imprezy:
8:30 – Międzynarodowy Turniej Przyjaźni w Ringo – Stadion Miejski ul. Sportowa
10:00 – VI Międzyszkolny Plebiscyt na najpopularniejszą książkę – Oddział MBP ul. Ogrodowa 1a
11:00 – X Drużynowy Puchar Polski Kobiet w Podnoszeniu Ciężarów – hala Zespołu Szkół Nr 1
11:00 – Turniej Miast Partnerskich – Klub Szachowy „Budowlani” ul. Witosa 5
11:00 – Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet – Boisko przy Jeziorku Miejskim ul. Kętrzyńska
13:45 – Parada Motocykli: Kinkajmy – Bartoszyce

4 czerwca 2006r. – niedziela

13:00 – Prezentacje GMINY BARTOSZYCE – występy zespołów artystycznych z placówek kultury i szkół
17:00 – Aukcja obrazów olejnych artystów bartoszyckich
17:15 – BDK zaprasza na prezentacje artystyczne zespołów folkowych i instrumentalno-wokalnych z Bagrationowska, Pionierska, Bartoszyc
20:00 – „ZBIGI BAND”
21:00 – Parada samby i ognia
21:30 – Gwiazda wieczoru: Grupa „Pod Budą”

Inne imprezy:
5:00 – IV TEAM CUP Drużynowe Wędkarskie Mistrzostwa Regionu – Jeziorko Miejskie ul. Kętrzyńska
11:00 – Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn w kategorii Seniorów – Boisko przy Jeziorku Miejskim
10:00 – Okręgowe Zawody Jeździeckie – Boisko przy ul. Korczaka – „Wembley”
10:30 – Międzynarodowy Regionalny Turniej „Bartów” w Szachach – MDK
11:00 – „Pierwszy krok w nurkowaniu” – pokaz Klubu „OCEAN DIVERS” przy Jeziorku Miejskim
11:00 – Wyścig Kolarski – I Ogólnopolskie Kryterium Uliczne – ul. Poniatowskiego
12:30 – Koncert organowy Prof. Oskar Gottlieb Blarr – Kościół Farny
15:00 – Regaty Kajakowe „Między kładkami” – kładka przy ul. B. Prusa

INNE ATRAKCJE:

26.05-14.06.2006r.: Wystawa Rękodzieła pod nazwą: „Integracja-Sztuka-Partnerstwo Transgraniczne” – (realizator MOPS) – w BDK ul. Boh. Warszawy 11
02-20.06.2006r.: Wystawa Fotograficzna finalizująca projekt pt: „Zrozumieć się i zaprzyjaźnić – wielokulturowość bogactwem rejonów przygranicznych” – BDK ul. Boh. Warszawy 11
03-27.06.2006r.: Wystawa ze zbiorów Muzeum Warmii i Mazur – Wystawa „KAPLICZKI WARMIŃSKIE” – Czytelnia MBP ul. Gen Bema 23
05.06.2006r. godz.18:00: Spotkanie z z teatrem z cyklu „Teatr przy stoliku” – Dusan Kovacevic „Profesjonalista” w wykonaniu aktorów Teatru im. S. Jaracza z Olsztyna: Marian Czarkowski, Cezary Ilczyna
02-4.06.2006r.: Dziecięcy Park Rozrywki (Plac Boh. Westerplatte), Loteria Fantowa MCOPPS (Plac Boh. Westerplatte)